Nowodvorski

Oferta 
NOWOCZESNE CAMELEON SYSTEM SZYNOPRZEWODY ŁAZIENKOWE ZEWNĘTRZNE
PUNKTOWE KLASYCZNE DZIECIĘCE AKCESORIA LAMPY ZE SZKŁA GIĘTEGO
Pokaż ofertę według:

Przed Nami kolejna okazja by zaprezentować szeroką ofertę marki Nowodvorski Lighting. Tym razem zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Warsaw Home 2019, które odbędą się w dniach 3-6 października w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Na 120 000 m2 swoją ofertę zaprezentuje ponad 800 producentów z całego świata, którzy zostali podzieleni tematycznie na 5 stref: Selected Design, Selected Furniture, Deco, Kitchen & Dining, Interior Finish.

Wydarzenie organizowane jest już po raz czwarty i stanowi zarówno platformę podejmowania rozmów biznesowych jak i przestrzeń dla pasjonatów dobrego designu. Organizatorzy przez pierwsze dwa dni stwarzają możliwość do networkingu, targi w tych dniach otwarte są wyłącznie dla klientów biznesowych. Weekend natomiast należeć będzie do sektora B2C. Wszyscy, którzy poszukują inspiracji do zaaranżowania swojego wnętrza będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą producentów oraz nawiązać kontakt z architektami i projektantami wnętrz. W tym roku po raz pierwszy równolegle odbędą się targi Warsaw Build, wydarzenie skierowane do sektora budowlanego i materiałów wykończeniowych.

Podczas targów  Warsaw Home marka Nowodvorski Lighting zaprezentuje produkty z katalogu 2019/2020. Swoją polską premierę będą miały również lampy z kolekcji Pear, które zaprezentowane były po raz pierwszy na wystawie Maison & Objet w Paryżu. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, które zlokalizowane będzie w strefie Deco i oznaczone zostało numerem C1.22

Dane kontaktowe

42-202 Częstochowa, ul. Bojemskiego 11, Polska
nowodvorski@nowodvorski.com

Misją firmy jest oferowanie szerokiego asortymentu niedrogich, dekoracyjnych opraw oświetleniowych, dedykowanych zarówno osobom ceniącym klasykę jak i nowoczesne rozwiązania.

Copyrights by Nowodvorski