Nowodvorski

Oferta 
NOWOCZESNE CAMELEON SYSTEM SZYNOPRZEWODY ŁAZIENKOWE ZEWNĘTRZNE
PUNKTOWE KLASYCZNE DZIECIĘCE AKCESORIA LAMPY ZE SZKŁA GIĘTEGO
Pokaż ofertę według:

Szanowni Państwo,

w tym roku mija 25 lat od momentu powstania marki Nowodvorski Lighting. Przez te ćwierć wieku przeszliśmy ogromne zmiany – z małej, rodzinnej firmy staliśmy się liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych – zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Mimo upływu czasu, wciąż nie zapominamy o celach i wartościach przyświecających nam w momencie zakładania firmy. Dziś, tak samo jak przed laty, wciąż wkładamy ogrom serca w powstanie każdego z naszych produktów. Bo oświetlenie to dla nas nie tylko lampa, przedmiot, ale najważniejszy element wystroju wnętrza domowego, budujący jego charakter i klimat. Jesteśmy dumni, że nasze oprawy trafiają dziś do milionów domów, nie tylko w Polsce, ale też na świecie co  stanowi dla nas motywację do dalszego rozwoju. To z myślą o Państwu – naszych klientach – stale śledzimy trendy i poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, tak, by produkty Nowodvorski Lighting zachwycały nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też nadążały za najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Choć od dłuższego czasu obserwujemy trend polegający na powszechnej optymalizacji wydatków i przenoszeniu produkcji do regionów o niższych kosztach produkcyjnych, nie ulegamy mu. Nasze lampy produkujemy w domu, w Polsce, w centrum Europy i ogromnie cieszy nas fakt, że są dziś obecne na ponad 50 rynkach świata. Idąc pod prąd branży z każdym rokiem inwestujemy w rozwój firmy mającej siedzibę Częstochowie i oddział w Siemianowicach Śląskich – w najnowocześniejszą technologię, automatyzację produkcji, zwiększamy zatrudnienie i moce produkcyjne. Ogromną wagę przykładamy też do relacji z dystrybutorami krajowymi i zagranicznymi, by współpraca z nami była dla nich nie tylko korzystna, ale też przyjemna i pozbawiona zbędnych formalności.

Zakładając rodzinny biznes 25 lat temu z dużą pokorą i pasją do pracy stawialiśmy nasze pierwsze kroki w branży. Jak się okazało, poprowadziły nas ku świetlanej przyszłości, w której marka Nowodvorski Lighting jest doceniana zarówno przez naszych partnerów handlowych, jak i klientów indywidualnych, z roku na rok umacniając swoją pozycję. Za to zaufanie i sympatię dla naszej marki chcemy Państwu ogromnie podziękować. W imieniu całego zespołu obiecujemy tego zaufania nie zawieść. Kochamy to co robimy, w pełni oddajemy się tej pasji i mamy nadzieję tą dobrą energią dzielić się z Państwem przez kolejne lata, rozświetlając Państwa wnętrza naszymi produktami.

 

Założyciele i współwłaściciele Nowodvorski Lighting

Dane kontaktowe

42-202 Częstochowa, ul. Bojemskiego 11, Polska
nowodvorski@nowodvorski.com

Misją firmy jest oferowanie szerokiego asortymentu niedrogich, dekoracyjnych opraw oświetleniowych, dedykowanych zarówno osobom ceniącym klasykę jak i nowoczesne rozwiązania.

Copyrights by Nowodvorski