Nowodvorski

Oferta 
NOWOCZESNE CAMELEON SYSTEM SZYNOPRZEWODY ŁAZIENKOWE ZEWNĘTRZNE
PUNKTOWE KLASYCZNE DZIECIĘCE AKCESORIA LAMPY ZE SZKŁA GIĘTEGO
Pokaż ofertę według:

Szanowni Państwo,

Niniejszym informujemy, że w związku z wprowadzeniem przez nasz kraj stanu zagrożenia epidemicznego, oraz dostosowując się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS), które rekomendują między innymi ograniczanie do minimum bezpośrednich kontaktów międzyludzkich, zarząd firmy Nowodworski sp.j. podjął decyzje wprowadzające specjalne procedury w tym zakresie.

W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, działy: Sprzedaży, Zakupów,  Księgowości, Marketingu i IT pracują w trybie home office do odwołania. W związku z powyższym nasi pracownicy są dla Państwa dostępni pod swoimi telefonami komórkowymi i adresami mailowymi w swoich godzinach pracy.

Wdrożyliśmy również procedury mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa naszych pracowników oddziałów produkcyjnych i centrum logistycznego.

Proszę mieć na uwadze, że nasza firma jest zamknięta dla osób niebędących jej pracownikami,  w związku z tym nie przyjmujemy płatności gotówkowych – prosimy o płatności tylko przelewami.


W zakresie przyjmowania i realizacji zamówień – działamy bez zmian!

 

Uwzględniamy przy tym specjalne regulacje dotyczące ograniczenia kontaktów, higieny osobistej, czystości i nieprzerwanej dezynfekcji wszystkich pomieszczeń, narzędzi, maszyn, urządzeń, stanowisk pracy oraz naszych przesyłek, według wszelkich zalecanych przez służby procedur.

Na bieżąco będziemy realizować składane przez Państwa zamówienia, a dwuzmianowy system pracy centrum logistycznego i oddziałów produkcyjnych ma zapewnić ich sprawną obsługę.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

                                                                                                       Bartłomiej Nowodworski

Dane kontaktowe

42-202 Częstochowa, ul. Bojemskiego 11, Polska
nowodvorski@nowodvorski.com

Misją firmy jest oferowanie szerokiego asortymentu niedrogich, dekoracyjnych opraw oświetleniowych, dedykowanych zarówno osobom ceniącym klasykę jak i nowoczesne rozwiązania.

Copyrights by Nowodvorski