O nas - Nowodvorski

O nas - Nowodvorski

Światło jest jednym z najważniejszych elementów codzienności.. Budzi nas to słoneczne, a zasypiamy przy łagodnym oświetleniu przy łóżku. Przy świetle pracujemy, gotujemy, bawimy się z dziećmi, relaksujemy, przygotowujemy na wielkie i mniejsze wyjścia…W 1994 roku jako społeczeństwo byliśmy jeszcze przyzwyczajeni do myśli, że dobrze jest mieć w domu jakikolwiek żyrandol. Po prostu. Ćwierć wieku później mają one wartość dekoracyjną i bardzo cieszymy się, że przyczyniliśmy się do tej zmiany i jesteśmy jej częścią.

Czestochowa-Nowodvorski-Lighting.jpg [983.02 KB]
30 lat temu Tadeusz Nowodworski z bratem Wacławem i bratankiem Bartłomiejem rozpoczęli działalność z myślą, że lampy mogą nie tylko rozświetlać wnętrza, ale i cieszyć oko. Przez lata rodzinna firma stała się firmową rodziną, obecną aż na ponad 50 rynkach świata. Jednak nadal nasze oprawy tworzymy w dwóch zakładach produkcyjnych na Śląsku, w Częstochowie i Siemianowicach Śląskich. Mając pełną kontrolę nad procesem, możemy wychodzić poza standardowe rozwiązania. Dzięki temu nasze oświetlenie zdobywa nagrody o światowym znaczeniu. Lampa Q LED projektu Łukasza Jaworskiego została wyróżniona jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa – The Red Dot Design Award, a konfigurowalny system Cameleon zdobył aż 3 medale – Złoty Medal, Eco Prize oraz Grand Prix Grupy MTP – na międzynarodowych Targach Home Decor 2020. To właśnie on wymyka się postrzeganiu źródeł światła w kategoriach po prostu zwisów czy kinkietów lub powiązaniu kreatywnych aranżacji z koniecznością wykonywania wielu bruzd w ścianach i sufitach. Camelon pozwala na kreowanie kompozycji z poszczególnych elementów systemu – kloszy, różnych rodzajów i długości zawieszeń, kilku rodzajów puszek montażowych – bazując na jednym punkcie zasilania.
Gdy wybierasz oświetlenie marki Nowodvorski, dajesz nam znać, że podążanie za wartościami ma sens..!
 

 

Dobry design
Od zawsze przyświeca nam założenie, że dobry design nie musi kosztować dobrych kilku tysięcy. Ma być dla ludzi takich jak Ty i my. Dlatego trendy łączymy z potrzebami i w naszej ofercie znajdziesz piękne i funkcjonalne lampy wewnętrzne (zwisy, kinkiety, stojące, biurkowe), zewnętrzne i systemy konfigurowalne, jak autorski system Cameleon.
Nowoczesność 
Nowoczesność powinna być widoczna nie tylko w projekcie oświetlenia, ale też w podejściu do jego produkcji – zlokalizowaniu jej w Polsce, inwestowaniu w energooszczędne rozwiązania, korzystaniu z odnawialnych źródeł energii. Uwielbiamy czerń, ale zrezygnowaliśmy całkowicie z czarnej energii. Do zasilania firmy wybraliśmy tę zieloną, ze słońca, stawiając dwie farmy fotowoltaiczne. Na tym według nas polega bycie fair: wobec lokalnej społeczności i planety.
Ludzie
W naszym asortymencie jest ponad 1600 produktów oświetleniowych – do przestrzeni domowych, biurowych, komercyjnych czy sektora HoReCa. Co roku poszerzamy ofertę o około 300 nowych opraw. Dla nas jednak firma to nie liczby, a przede wszystkim ludzie, dlatego gdy przeczytasz, że „Nowodworscy zaprezentowali na targach świetne projekty…”, pomyśl o wszystkich naszych pracownikach, bo każdy przyczynił się do tego, że za chwilę będziesz oglądać na tej stronie nasze lampy :)

 

 

Bądź na bieżąco

Zapoznałem\am się z regulaminem serwisu Nowodvorski Lighting i akceptuję jego postanowienia.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym formularzu jest NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000488518, NIP: 9492195881, REGON: 243429077 (dalej „Administrator”).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat towarów i usług oferowanych przez NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa. 
Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o prawach i obowiązkach przysługujących w związku z przetwarzaniem danych osobowych dostępna jest w Polityce prywatności.


Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa
NIP: 5731015208
BDO: 000003031
Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy KRS: 0000994571
Kapitał zakładowy (wpłacony): 4 000 000,00 zł