Blog inspiracji - Nowodvorski

Blog inspiracji - Nowodvorski

Blog inspiracji

Blog inspiracji

Od wizji do światła – Tworzenie kolekcji lamp Pumpkin

16.07.2024

Pasja do światła napędza nas każdego dnia, a lampy Pumpkin są tego najlepszym przykładem. Zapraszamy Was do odkrycia opowieści o tej wyjątkowej kolekcji lamp, w której przybliżymy moment wizji, przekształcanej następnie w złożony proces produkcji, aż do chwili, gdy gotowy produkt rozświetla wnętrza naszych klientów.

Pumpkin Aranżacja Tytułowe.jpg
Blog inspiracji

"Salone del Mobile" – relacja z targów w Mediolanie

26.04.2024

Odbywające się co roku w Mediolanie, targi “Salone del Mobile”, przyciągają wszystkich pasjonatów projektowania wnętrz, prezentując najnowsze pomysły światowej klasy projektantów mebli, kompletów wypoczynkowych, innowacyjnych rozwiązań sprzętu gospodarstwa domowego, armatury łazienkowej oraz oryginalnego wzornictwa elementów dekoracyjnych. Inspirujące wydarzenie stanowi okazję do poznania trendów, które będą kształtować świat designu w nadchodzących miesiącach, a nawet latach. O wrażeniach z tegorocznej edycji targów opowiada nasza dyrektor kreatywna, Małgorzata Nowodworska.

Salone-del-mobile.jpg
Blog inspiracji

Światło w roli głównej: Jak oświetlenie zmienia charakter łazienki?

26.03.2024

Łazienka to przestrzeń, która w ciągu dnia pełni wiele funkcji – od miejsca porannych przygotowań po wieczorną oazę relaksu. Właściwie dobrane oświetlenie może całkowicie odmienić to pomieszczenie, wpływając na jego funkcjonalność, wygląd, a nawet na nasze samopoczucie. Oto kilka sposobów, dzięki którym światło może zmienić charakter łazienki.

Nowodvorski_Lighting_Natalie.jpg
Blog inspiracji

Odkrywanie nowego piękna w domu: Trendy wnętrzarskie na 2024 rok

09.01.2024

W dynamicznie ewoluującym świecie, gdzie tempo życia nieustannie przyspiesza, dom staje się nie tylko schronieniem, lecz prawdziwą oazą spokoju i stabilności. Inspirowani tegorocznymi trendami, przewidujemy, że wnętrza nie tylko zachwycą swoim pięknem, lecz także będą praktyczne, komfortowe i trwałe. To nie będzie tylko kwestia aranżacji przestrzeni, lecz także tworzenie przytulnego domowego ogniska, w którym komfort staje się priorytetem. Rok 2024 będzie pełen ciepłych, energetycznych wnętrz, które współgrają z naturą.

Moon_Drops_Nowodvorski_Lighitng.jpg
Blog inspiracji

Fokus na światło, czyli relacja z Salone del Mobile 2023

27.04.2023

Za nami najbardziej oczekiwane wydarzenie w świecie designu – targi Salone del Mobile.Milano, a wraz z nimi biennale Euroluce. Przez 6 dni przestrzenie wystawiennicze hal Fiera Milano pękały w szwach, wypełnione setkami tysięcy odwiedzających i tonami wzornictwa najwyższych lotów. Czy mogłoby nas tam zabraknąć? Dobrze znacie odpowiedź!

Euroluce_Nowodvorski_Lighting_polish_manufacturer_of_decorative_Lighting_fixtures.jpg
Blog inspiracji

Hello, 2023 - trendy we wnętrzach w nadchodzącym roku

27.12.2022

Naturalne barwy, ale w ciemniejszym niż dotychczas wydaniu. Czerpanie z dawnych estetyk, jednak na własnych warunkach. A do tego projektowanie w duchu slow – czyli praktycznie, komfortowo i na dłużej. Co jeszcze zmieni się w naszych domach w kolejnych sezonach? Opowiadamy o trendach wnętrzarskich 2023.

Sunset-Natural-A-10576-B-10577-C-10578-Nowodvorski-Lighting.jpg
Blog inspiracji

Targi Gardenia 2022 – listopadowa edycja już za nami

05.12.2022

Już po raz kolejny Poznań stał się stolicą ogrodnictwa i architektury krajobrazu. W ciągu 3 dni trwania targów Gardenia Międzynarodowe Targi Poznańskie pękały w szwach, wypełnione roślinami, wyposażeniem ogrodowym i branżowymi nowościami. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Nowodvorski Lighting oraz naszej oferty lamp ogrodowych.

Gardenia-Nowodvorski-Lighting.png
Blog inspiracji

ARCHITECT@WORK – prestiżowe wydarzenie w branży projektowania wnętrz

05.12.2022

Takiego wydarzenia jeszcze w Polsce nie było. Ekskluzywna i unikalna formuła targów ukierunkowana na prezentację wyselekcjonowanych produktów – oto ARCHITECT@WORK, czyli event skierowany do profesjonalistów, na którym nie mogło nas zabraknąć.

Architect-At-Work-Nowodvorski-Lighting.JPG
Blog inspiracji

Targi Warsaw Home 2022 – relacja z wydarzenia

28.10.2022

Mnóstwo dobrego designu, ciekawe spotkania i okazja do wymiany doświadczeń ze specjalistami z branży - bo Warsaw Home to nie tylko wystawa, ale też źródło cennej wiedzy z dziedziny architektury i wzornictwa. Kolejna edycja targów już za nami, nas również nie mogło tam zabraknąć.

Nowodvorski-Lighting-Warsaw-Home-13.JPG
Blog inspiracji

Light + Building 2022 – relacja z targów światła i techniki instalacji

10.10.2022

Ponad 1500 wystawców z 46 krajów, najważniejsze trendy i kierunki rozwoju branży oświetleniowej oraz ciekawe wydarzenia towarzyszące – międzynarodowe targi światła i techniki Light + Building 2022 we Frankfurcie już za nami. Przeczytajcie relację z wydarzenia, na którym nie mogło nas zabraknąć.

IMG_5806.JPG

Bądź na bieżąco

Zapoznałem\am się z regulaminem serwisu Nowodvorski Lighting i akceptuję jego postanowienia.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym formularzu jest NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000488518, NIP: 9492195881, REGON: 243429077 (dalej „Administrator”).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat towarów i usług oferowanych przez NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa. 
Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o prawach i obowiązkach przysługujących w związku z przetwarzaniem danych osobowych dostępna jest w Polityce prywatności.


Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa
NIP: 5731015208
BDO: 000003031
Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy KRS: 0000994571
Kapitał zakładowy (wpłacony): 4 000 000,00 zł